Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO
Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO

Čisticí sada 2v1, na tablet, smartphone, rozprašovač 14ml, poduška z mikrovlákna, LOGO

Cena: 99Kč
Cena bez DPH: 82Kč
Výrobce:  Logo
Kód produktu:  PCXKT014XL
Skladová dostupnost:  104
Množstevní jednotka (MJ): ks
0 recenzí  (0 recenzí)   |   Napsat recenzi
Stylový pomocník 2v1 pro účinné a zároveň šetrné čištění tabletů, smartphonů a dalších citlivých povrchů. Čisticí roztok odstraní, prach, mastné skvrny i otisky prstů, neobsahuje alkohol, nezanechává šmouhy. Vrchní část obsahuje rozprašovač s čisticím roztokem, spodní část skrývá podušku z mikrovlákna, kterou lze při větším znečištění vyprat a opakovaně použít. Díky malým rozměrům a snadné manipulaci je tento praktický pomocník předurčen do každé kabelky, tašky či batohu, aniž by zabíral zbytečně moc místa.
Rozměry produktu: 6x10x2 cm

Po odstranění horního krytu lze plastovou nádobku s roztokem znovu naplnit. K plnění použijte šetrný roztok v lahvičcce o objemu 500 ml nebo 125 ml.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:
Text recenze:
Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: