Papíry a fólie

Papíry a fólie

Papíry a fólie do tiskáren jsou důležitou součástí každé kanceláře, domácnosti nebo školy. S papíry a fóliemi můžete tisknout, kopírovat, faxovat, skenovat, laminovat nebo prezentovat své dokumenty, fotografie, grafiky, návrhy nebo umělecká díla. Papíry a fólie se liší podle svého formátu, gramáže, povrchu, barvy, kvality, vlastností a účelu. V naší nabídce najdete tyto druhy papírů a fólií do tiskáren:

Samolepící etikety do tiskáren: Jsou vhodné pro označování, identifikaci, prezentaci nebo reklamu. 

Fólie pro fax a potisk: Jsou určené pro přenos a tisk textových nebo grafických informací pomocí faxových zařízení nebo speciálních tiskáren.

Fotopapíry: Správná volba pro tisk digitálních fotografií, obrázků, plakátů nebo koláží pomocí inkoustových nebo laserových tiskáren. 

Kreativní tisková média: Se používají pro tisk originálních, kreativních nebo dekorativních výtvorů pomocí inkoustových nebo laserových tiskáren. 

Papírové kotoučky: Vhodné pro tisk dlouhých dokumentů např. faktur, účtenek pomocí termálních nebo jehličkových tiskáren

Speciální tisková média: Pro tisk netradičních dokumentů jako vizitek, pozvánek, certifikátů, diplomů apod.

Xerografický papír: Zákládní volba do každé tiskárny. Tato kategorie zastupuje všechny bežné kancelářské papíry rozličných gramáží a velikostí.

Velkoformátová tisková média: Jinak nazýváné též plottrové papíry. Jedná se o papíry do velkých pllotrů vyrobené z papíru nebo speciálního materiálu.

Tabelační papír: Jediný papír určený do jehličových tiskáren. Má zpravidla perfofaci po jedné nebo obou stranách a obsahuje více stran, tudíž automaticky vytváří kopie tištěného textu.