Tonery Hodonín

Tonery Hodonín

Zákazníkům z Hodonína a okolí i všem ostatním nabízíme více než 12.000 položek k zakoupení na našem eshopu www.toner-trade.cz . Náš eshop je primárně zaměřen na spotřební materiál do tiskáren, tudíž zde naleznete kompatibilní a originální tonery, inkousty – cartridge, pásky a náplně do tiskáren a různorodé díly do tiskáren jako např. optický válec, odpadní nádobka, zapékací jednotka, developer atd. a spousty doplňkového sortimentu za výhodné ceny a to včetně rychlého doručení.

Tonery a inkoustové náplně nabízíme např. od výrobců Brother, Canon, HP, Dell, Develop, Epson, HP resp. Hewlett-Packard, IBM, Konica-Minolta, Kyocera-Mita, Lanier, Lexmark, Nashuatec, NRG, OCE, OKI, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba Triumph Adler, Uprint, Utax, Xerox.

V návaznosti na výši objednávky je pro Vás připravena výhodná DOPRAVA ZDARMA již od 1500,- Kč s DPH.

Doplňkový sortiment do domácnosti i každé kanceláře zastupuje např. mnoho typů kabelů, kancelářské potřeby, fotopapíry, klávesnice myši a podložky, pokladní kotoučky, ale také obaly na tablety, led žárovky, plotterové role, čistící prostředky pro notebook tablet a PC, baterie nabíjecí i klasické a ještě mnohem více. Vše naleznete v našem eshopu a příslušných podkategoriích.

Pokud potřebujete poradit s objednávkou, prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 99 88 22 nebo emailem na adrese info@tonertrade.cz