Výdejní místa

Objednané tonery, tonerové kazety, inkoustové kazety, tiskárny a ostatní doplňky si můžete vyzvednout na některém z mnoha výdejních míst v rámci ČR dle níže uvedeného přehledu (pro konkrétní výdejní místo stačí "kliknout na příslušnou možnost):

  1. PPL PARCEL SHOP
  2. ROZVOZ BRNO
  3. OSOBNÍ ODBĚR

 

PPL PARCEL SHOP 

PPL Parcel Shop - více než 500 výdejních míst po celé ČR. Dlouhá otevírací doba (u většiny otevřeno i o víkendu) a výborná dostupnost. Mapu a seznam výdejních míst včetně otevírací doby a kontaktních údajů naleznete na www.pplbalik.cz . Bližší informace a ceny v záložce "doprava a platba" na našich stránkách.

 

ROZVOZ BRNO  "mobilní výdejní místo"

  

Rozvoz Brno - naše "mobilní výdejní místo" spojené s dopravou zboží až k zákazníkům. Tento oblíbený a nejrychlejší způsob doručení je určen pouze pro zákazníky s brněnskou doručovací adresou, která je přes den běžně dostupná naším vozidlem tj. bez dopravního omezení vjezdu (např. přímé historické centrum Brna). Bližší informace na podstránce "doprava a platba" .

 

OSOBNÍ ODBĚR BRNO ve VIDEO AKÁT (TRAFIKA)  v přízemí Obchodního Centra MAX - oficiální výdejní místo Toner Trade CZ

Osobní odběr Brno ve VIDEO AKÁT (TRAFIKA) v OC MAX - výdejní místo naleznete v přízemí OC MAX u schodiště (poblíž spodního parkoviště) v provozovně VIDEO AKÁT (TRAFIKA), Kubíčkova 8, 635 00 Brno-Bystrc
POZOR! JE TŘEBA VYČKAT NA EMAILOVOU NEBO SMS VÝZVU K ODBĚRU!!!  
NENÍ ZDE SKLAD - VAŠE ZBOŽÍ JE TŘEBA NA ADRESU VÝDEJNÍHO MÍSTA DORUČIT !!!
PROVOZNÍ HODINY VÝDEJE:     PO-PA 11:00-19:00 hod., SOBOTA: 9:00-13:00 hod. (provozní doba neplatí ve statní svátky)
ULOŽNÍ DOBA: 7 dní od doručení do výdejního místa (po domluvě možno prodloužit)
Případná platba doběrečného je možná pouze v hotovosti.
Bližší informace na podstránce "doprava a platba" .